ΦΟΙΤΗΤΗ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ για ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Job Descr: Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για εταιρεία πελάτη:

Ο συνεργάτης θα αναλάβει βοηθητικές εργασίες λογιστηρίου, κάποιες εξωτερικές εργασίες και αρμοδιότητες που βοηθούν στην ομαλή λειτουργία του τμήματος, όπως:

Αρμοδιότητες:

•       Καταχώρηση τιμολογίων
•       Εγγραφές
•       Παρακολούθηση υπολοίπων προμηθευτών
•       Αρχειοθέτηση
•       Καταχώρηση Επιταγών κ.α.

Προσόντα:
•       Προπτυχιακός φοιτητής/τρια Οικονομικής/Λογιστικής Κατεύθυνσης
•       Άριστη γνώση Αγγλικών
•       Άριστη χρήση Η/Υ
•       Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
•       Διάθεση για εκπαίδευση και ανάληψη αρμοδιοτήτων

Οι ενδιαφερόμενοι  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, μέσω e-mail: cv@ingroup.gr

Location: ΠΑΝΟΡΜΟΥ
Job Type: Full Time
Job Category: Finance, Human Resources

  • Θέση εργασίας Finance, Internship
  • Τύπος πρακτικής Full-time
  • Location Athens
  • Listing categories Finance, Other