ΦΟΙΤΗΤΗ για ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ (Διοίκηση Επιχειρήσεων)

Job Descr: Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά έναν συνεργάτη για:

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ (Διοίκηση Επιχειρήσεων)

Ο συνεργάτης θα αναλάβει βοηθητικές εργασίες και θα λάβει εμπειρία από διαφορετικά τμήματα της εταιρείας όπως:
Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού
Τμήμα Λογιστηρίου
Γραμματεία – Back office

Βασικές Αρμοδιότητες όπως:

•       Καταχώρηση στο σύστημα της εταιρείας
•       Εγγραφές  και Αρχειοθέτηση
•       Συντονισμός συναντήσεων και ραντεβού
•       Διαχείριση Τηλεφωνικού κέντρου

Προσόντα:
•       Προπτυχιακός φοιτητής/τρια Οικονομικής/Λογιστικής Κατεύθυνσης
•       Άριστη γνώση Αγγλικών
•       Άριστη χρήση Η/Υ
•       Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
•       Διάθεση για εκπαίδευση και ανάληψη αρμοδιοτήτωνΟι ενδιαφερόμενοι  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, μέσω e-mail:  cv@ingroup.gr

Location: ΠΑΝΟΡΜΟΥ
Job Type: Full Time
  • Θέση εργασίας Internship
  • Τύπος πρακτικής Full-time
  • Location Athens
  • Listing categories Finance, Human Resources