ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Job Descr: Εταιρία με εξειδίκευση στον θαλάσσιο τουρισμό με έδρα τη Μήλο ζητάει να προσλάβει υπάλληλο τουριστικού γραφείου / πωλήσεων και οργάνωσης θαλάσσιων εκδρομών για απασχόληση από Μάιο έως και Οκτώβριο 2020.

Απαραίτητα προσόντα:

– Άριστη γνώση αγγλικών. επιπρόσθετη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν.
– Υπευθυνότητα, ευγένεια, επαγγελματισμός.
-Επικοινωνιακές δεξιότητες
-Ικανότητες πώλησης
-Άριστη εξυπηρέτηση πελατών
-Οργανωτικές Ικανότητες
– Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και επίλυσης προβλημάτων
-Γνώση Η/Υ

Βασικές Αρμοδιότητες:

– Πωλήσεις και προώθηση θαλάσσιων εκδρομών
-Παρουσίαση πακέτου δραστηριοτήτων και κάλυψη αναγκών πελατών
– Διαχείριση online και offline συστήματος κρατήσεων
– Οργάνωση εκδρομών
– Υποδοχή και εξυπηρέτηση Πελάτη. Check in , πληρωμές κα.

Η Εταιρία προσφέρει:

– Bonus επί των πωλήσεων
– Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο περιβάλλον και συνεχούς απασχόλησης
-Διαμονή και εταιρικό τηλέφωνο
– Εκπαίδευση

Αποστολή βιογραφικών στο liana@e-y.gr

Job Title: ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΕΚΔΡΟΜΩΝ
Location: ΜΗΛΟΣ
Job Type: Full Time